Promocja na chiptuning już od 599 zł z hamownią !

Wyszukiwarka

wgrywam

MARKA

MODEL

KATEGORIA

Tuning dla Twojego auta

Najpopularniejsze produkty

Komis

1. AutazEuropejskichSalonów.pl - sprawdzone auta z zachodu

Cena: 1 PLN

Zapraszamy na nasz plac 1900m2, niedaleko firmy Protector, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, jeśli chodzi o auta z zachodu. Więce (...)

więcej... zobacz inne pozycje w komisie

Alarmy

           Elektroniczne zabezpieczenie naszego mienia staje się standardem. Już antywłamaniowe drzwi , rolety, psy - nie wystarczają. Ze statystyk wynika, że włamywacze omijają "szerokim łukiem" domy zabezpieczone systemem alarmowym ( szczególnie, gdy dodatkowo alarmy monitorowane są przez agencje ochrony-polecamy AJAX i SEMERLING SECURITY ). Najczęściej naszymi klientami są osoby lub ich sąsiedzi, którzy doświadczyli goryczy powrotu do ograbionego mieszkania lub firmy. Optymistyczne jest to, że coraz więcej ludzi rozumie potrzebę "bycia mądrym przed szkodą".


           Jedna z dłużej działających na rynku lokalnym /1994/- firma alarmowa PROTECTOR proponuje solidne, proste w obsłudze i w rozsądnej cenie alarmy, które nie są uciążliwe w obsłudze, a zarazem bardzo niezawodne w działaniu. Po zainstalowaniu systemu - Klient zostaje przez nas przeszkolony w obsłudze swego systemu. Ponadto każdy użytkownik systemu otrzymuje fakturę VAT lub paragon, pisemną kartę gwarancyjną wraz z klauzulą o braku możliwości wystąpienia tzw.fałszywych alarmów oraz umowę konserwacyjno-serwisową.

 

         Od większości podobnych firm oraz elektryków pseudo-alarmowców wyróżnia nas fakt, iż zainstalowaliśmy już ponad 1000 systemów alarmowych, posiadamy serwis 24h , udzielamy gwarancji pisemnej 2-letniej na instalowane przez nas systemy, posiadamy polisę OC od zdarzeń losowych w PZU. Ponadto właściciel firmy posiada licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia KW Policji oraz Koncesję MSWiA , zaś pracownicy są posiadaczami licencji zabezpieczenia technicznego I stopnia KW Policji.   Zapraszamy także do Galerii Klientów . 


 

Telefony serwisowe dot. wyłącznie alarmów obiektowych to :

606474544 główny serwisant  - p.Krystian

600397274 wyceny/ montaż  / serwis - p. Robert

 


            Zapraszamy do siedziby firmy, gdzie nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji.
 

 

Liczba wpisów: 33

1.Koncesja MSWiA,licencja KW Policji,serwis 24h.

Gwarancja NO LIMIT

Jako jedna z nielicznych firm na rynku lokalnym,trudniąca się elektronicznym zabezpieczaniem Państwa mienia, posiadamy koncesję wydaną przez MSWi (...)

2. Okresowe przeglądy skuteczności działania systemów alarmowych od 80,-/przegląd

Oprócz montażu i serwisu systemów alarmowych - zajmujemy się także okresowymi przeglądami alarmów- i tych przez nas zainstalowanych, o (...)

2a. Podstawowy zestaw alarmowy cenie max.obniżonej - 549,- brutto /bez montażu/- idealny do mniejszego mieszkania, sklepu - od firmy z koncesją MSWiA

Podstawowy zestaw alarmowy

Super zestaw do mniejszych mieszkań ,sklepów itp. Bazuje na nowoczesnej centrali SATEL CA-5LED, wyposażonej w powiad. telef. oraz monitoring do age (...)

2a. Podstawowy zestaw alarmowy z panelem LCD - 649,-brutto /bez montażu/- idealny do mniejszego mieszkania, sklepu - od firmy z koncesją MSWiA

Podstawowy zestaw alarmowy z panelem LCD

Super zestaw do mniejszych mieszkań ,sklepów itp. Bazuje na nowoczesnej centrali SATEL CA-5LCD, wyposażonej niezwykle czytelny i prosty w obsłudze (...)

3.Alarm do mniejszego domu lub biura - opcja gwarancji NO LIMIT - zestaw SATEL CA6 - 799,-brutto /bez montażu/- od firmy z Koncesją MSWiA

Alarm do mniejszego domu lub biura CA-6

Super zestaw do mniejszych lub średnich domów, sklepów itp. Bazuje na nowoczesnej centrali SATEL CA-6, wyposażonej w powiad. telef. oraz monitor (...)

4.Alarm do większego obiektu ( dom, firma ) - opcja gwarancji NO LIMIT - SATEL CA10 LCD+osprzęt - od firmy z Koncesją MSWiA - 1859,- brutto/bez montażu/

Alarm do większego obiektu ( dom, firma ) - opcja gwarancji NO LIMIT - SATEL CA10 LCD+osprzęt - od

Przykładowa konfiguracja systemu składa się z wysokiej klasy centralki SATEL CA-10 z 1 panelem z wyświetlaczem LCD w języku polskim + 2 manipula (...)

5..Alarm do większego obiektu ( dom, firma ) - SATEL CA10 LCD+osprzęt najwyższej klasy - od firmy z Koncesją MSWiA - 2499,- brutto/bez montażu/

Alarm do większego obiektu ( dom, firma ) - opcja gwarancji NO LIMIT

Przykładowa konfiguracja systemu składa się z wysokiej klasy centralki SATEL CA-10 z 1 panelem z wyświetlaczem LCD w języku polskim + 2 manipula (...)

6. Centrala alarmowa SATEL CA-5 - do mniejszych systemów alarmowych - 329,-

7. Centrala alarmowa SATEL CA-5 - do mniejszych systemów alarmów

Idealna centrala do mniejszych systemów alarmowych-sklepy, mniejsze domy, biura. W kpl. obudowa, panel sterujący, płyta główna./03,10/ (...)

7. Centrala alarmowa SATEL CA-6 - powiadomienie, monitoring , 2 strefy - 459,-

Centrala alarmowa SATEL CA-6 - powiadomienie, monitoring , 2 strefy

Centrala Satel CA-6 to idealne rozwiązanie do ochrony domu,większego mieszkania lub biura. Posiada 2 strefy/możliwość załączenia części syste (...)

8. Centrala SATEL CA-10 LED - 579,-

Centrala SATEL CA-10 LED

Podstawowy model centrali np. do większego domku lub firmy. 10 wejśc z mozliwością rozbudowy do 16, powiadomienie tel, 4 strefy itd.W/w cena obejm (...)

Szybkie wyszukiwanie

WPISZ NAZWĘ

Dane kontaktowe

PROTECTOR

Wejherowo, ul. Gdańska 72

pon-pt 8-17, sob - nieczynne

e-mail: sklep@tuning1.com


złóż zamówienie telefonicznie

tel. 58 672-18-63

tel. kom: 608-035-830

po godz. 17 - tylko SMS


Nasze konto bankowe:

DARIUSZ GRUBBA

Numer konta bankowego

PL 92 2490 0005 0000 4004 6851 1683Akceptujemy karty płatnicze:

karty

Lokalizacja

lokalizacja Protector

Nowy prosty dojazd do nas!

Kliknij aby zobaczyć mapę.

Teraz również zakupy na raty !

zakupy na raty

Zapraszamy do naszego sklepu w

Wejherowie lub na naszą stronę WWW.

Nasze Galerie

Polecane strony www

auta z importu strony internetowe wejherowo
strona główna o firmie galeria kontakt lokalizacja polityka prywatności